Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1722
Stary 16.03.2011, 23:37
a ja bym się chciał dowiedzieć czy w całej tej kadrze dwudziestu paru zawodników nie ma ani jednego gościa, który potrafiłby tak uderzyć z wolnego żeby zdobyć z niego bramkę ? W głowie mi się nie mieści, że już od czasów Szymka w zasadzie nie ma nikogo, który byłby w stanie taką czynność wykonać!