Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1720
Stary 16.03.2011, 23:33
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Sprawa jest bardzo prosta - jeśli bramkarzowi w piątce wykopuje się piłkę z rąk, to jest to faul. Nie ma tu o czym dyskutować. Podręcznikowa sytuacja.
Nie jestem pewien, więc upierać się nie będę ale wydaje mi się że jeżeli bramkarz nie trzyma piłki przy sobie albo przy ziemi to można mu wybić ją z ręki