flamengista napisał(a):

|
Sprawa jest bardzo prosta - jeśli bramkarzowi w piątce wykopuje się piłkę z rąk, to jest to faul. Nie ma tu o czym dyskutować. Podręcznikowa sytuacja.
|
Nie jestem pewien, więc upierać się nie będę ale wydaje mi się że jeżeli bramkarz nie trzyma piłki przy sobie albo przy ziemi to można mu wybić ją z ręki