|
Dzisiaj z dobrej strony pokazal sie Rios i o dziwo Łobodzinski, natomiast gargula zawiodl totalnie same straty, trzeba sie go pozbyc bo widac ewidentnie ze gra go zaczyna nuzyc. Ostatnio widzialem go ze stolarczykiem w galerii krakowskiej, jak przyszedl ze swoim dzieckiem i sie tam w jednym specjalnym miejscu z nim bawil, moze czas juz zakonczyc kariere ?
Ostatnio edytowane przez maklo9 : 16.03.2011 o godz. 23:34.
|