krzywy napisał(a):

|
Mały gdy zaczniemy grac zespołowo a nie indywidualnie będzie zupełnie nieprzydatny. Pozbyć się go jak najszybciej choćby za bańkę euro. Małecki to taka efemeryda czasem nieświadomie coś mu wyjdzie ale ogólnie kupa. W tym meczu mógł przesądzić o jego losach ale zachciało mu się fajerwerków. Meczowym gwiazdorom za wszelką cenę mówimy stanowcze NIE!!!!!!!!!!!
|
Małecki Cie skrzywdził, czy coś? Spotkałeś go i nie chciał autografu dać? Strzelić fotki?