Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9488
Stary 16.03.2011, 23:28
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze ambicja i wola walki w naszym kraju wystarczy by przejechac sie po topowych zespolach. Tak przejechac, bo ja nie wiem jak inaczej nazwac tego typu dwumecz.
.
To jest domena meczów pucharowych na całym świecie, nie tylko w naszym kraju. Zalecam popatrzyć na wyniki np. Pucharu Francji, tam to dopiero był pogrom faworytów. A w Niemczech w finale pucharu kraju gra drugoligowy średniak MSV Duisburg i jakoś nikt z tego powodu nie płacze.

A z "przejechaniem się" nie przesadzajmy, dwa gole po stałych fragmentach gry, które cudem uratowały Podbeskidzie, trudno nazwać "przejechaniem się" po rywalu. Ale woli walki wypada im oczywiście pogratulować.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 16.03.2011 o godz. 23:30.
Odpowiedz cytując