kreseq napisał(a):

Po pierwsze ambicja i wola walki w naszym kraju wystarczy by przejechac sie po topowych zespolach. Tak przejechac, bo ja nie wiem jak inaczej nazwac tego typu dwumecz.
.
|
To jest domena meczów pucharowych na całym świecie, nie tylko w naszym kraju. Zalecam popatrzyć na wyniki np. Pucharu Francji, tam to dopiero był pogrom faworytów. A w Niemczech w finale pucharu kraju gra drugoligowy średniak MSV Duisburg i jakoś nikt z tego powodu nie płacze.
A z "przejechaniem się" nie przesadzajmy, dwa gole po stałych fragmentach gry, które cudem uratowały Podbeskidzie, trudno nazwać "przejechaniem się" po rywalu. Ale woli walki wypada im oczywiście pogratulować.