|
Mały gdy zaczniemy grac zespołowo a nie indywidualnie będzie zupełnie nieprzydatny. Pozbyć się go jak najszybciej choćby za bańkę euro. Małecki to taka efemeryda czasem nieświadomie coś mu wyjdzie ale ogólnie kupa. W tym meczu mógł przesądzić o jego losach ale zachciało mu się fajerwerków. Meczowym gwiazdorom za wszelką cenę mówimy stanowcze NIE!!!!!!!!!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|