Wyświetl pojedynczy post
zulu2001
Junior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1709
Stary 16.03.2011, 23:21
jęczeli ze nie ma dobrych polskich zawodników...... to ja proponuje Sławomir Cienciała za erika cienkosia.... przydalby sie nam obronca ktory by umial grac w pilke a nie w dwa ognie........ narzekacie na bunoze i jaliensa a oni grali przeciwko podbeskidziu i cikosowi........ dorzucilbym w rozliczeniu za cienciale gargule bo to niestety cien zawodnika ktorym kiedys byl.....