flamengista napisał(a):

|
Nie po to sędzia z Warszawy nas przekręca, żeby Legia miała odpaść.
|
czyli rozumiem, że wg Ciebie zremisowaliśmy dziś bo sędzia gwizdał na korzyść gospodarzy? a nie, że najzwyczajniej w świecie byliśmy słabsi pod każdym względem od wicelidera 1 Ligi?
nie ochłonąłeś chyba jeszcze po tym wszystkim...