Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1702
Stary 16.03.2011, 23:17
willow napisał(a):Wyświetl post
Czy jedna lekcja z Podbeskidziem w Krakowie to według Ciebie mało?
Po każdej kompromitacji, którą pamiętam, a pamiętam wiele, słyszałem tylko "To będzie dla nas nauczka", "Teraz już wiemy, że nie należy lekceważyć" itp. itd..

Przestań Waść z tymi lekcjami, bo bolesne wpadki jeszcze nigdy niczego naszych kopaczy nie nauczyły. I to jest problem.
Dla naszych piłkarzy to najwyraźniej mało. Zwróć uwagę ilu nowych graczy było na boisku Pareiko, Czikosz, Bunoza, Jaliens, Paljić, Melikson, Siwakow, Genkow, Rios = 9. 9 piłkarzy zaliczyło 1 poważną wpadkę, po prowadzeniu 2:0 ewidentnie poszła wyjebka na mecz.