willow napisał(a):

Czy jedna lekcja z Podbeskidziem w Krakowie to według Ciebie mało?
Po każdej kompromitacji, którą pamiętam, a pamiętam wiele, słyszałem tylko "To będzie dla nas nauczka", "Teraz już wiemy, że nie należy lekceważyć" itp. itd..
Przestań Waść z tymi lekcjami, bo bolesne wpadki jeszcze nigdy niczego naszych kopaczy nie nauczyły. I to jest problem.
|
Dla naszych piłkarzy to najwyraźniej mało. Zwróć uwagę ilu nowych graczy było na boisku Pareiko, Czikosz, Bunoza, Jaliens, Paljić, Melikson, Siwakow, Genkow, Rios = 9. 9 piłkarzy zaliczyło 1 poważną wpadkę, po prowadzeniu 2:0 ewidentnie poszła wyjebka na mecz.