|
Już teraz mamy odpowiedź dlaczego tak mało Polaków gra w składzie.
Ja nie wpadam w panikę , ponieważ to nie liga , ale idzie się lekko w....ić , jeśli wygrwasz 2:0 by potem przez dwa błędy stracić zwycięstwo , to mnie ....a mać boli jak najbardziej.
Po za tym do poprawienia Pressing , podania z 1 piłki. było kilka akcji co przy tych rzeczach które wymieniłem Podbeskidzie się gubiło.
My chcemy w LE grać , jak ....a nie możemy z 1 ligowcem wygrać.
Mądre i szybkie transfery w lecie i dużo pracy na treningach , dalej trzeba zapierdalać !
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|