Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1699
Stary 16.03.2011, 23:15
Co do Riosa, rozumiem miec pretensje do niego po 2,3 niewykorzystanych sytuacjach, ale jedna i robicie wielka nagonke na niego.Nie problemem jest dzis zmarnowana sytuacja Andego tylko gra Wisły, stwarzanie małej liczby sytuacji 100% Ja zauwazyłem dzis 2 takie, Genkov jedną wykorzystał, Rios niestety nie. To na klase Vicemistrza i być może przyszłego mistrza Polski za mało...