Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3462
Stary 16.03.2011, 23:15
Maaskant musi natychmiast wypalić gorącym żelazem, NIESPOTYKANY DOTĄD W WIŚLE CUPIAŁA - PRZERAŻAJĄCY MINIMALIZM większości piłkarzy. Z chwilą objęcia prowadzenia przez Wisłę, drużyna odpuszcza każdy dotąd rozegrany mecz w tej rundzie i udaje się mentalnie do szatni. Do tej pory upiekało się Wiśle, aż do wpadki w PP. Jeśli Maaskant pozwoli dalej na taki MINIMALIZM i NONSZALANCJĘ, to o mistrzu już dziś może zapomnieć, zaś odpadnięcie z PP, zwłaszcza przy R22, przypomina i wyrokuje na przyszłość, kolejne kompromitacje w pucharach UEFA. Ta drużyna jest za słaba na takie gwiazdorskie zachowania i bezwzględnie wymaga przejścia z ilości w jakość, czyli kolejnej, transferowej operacji, w celu uniknięcia tych przewidywalnych z obecnymi piłkarzami - kompromitacji.

MAASKANT - WINNING RESULT IS NOT THE END OF THE MATCH. STOP THE PITCH NONCHALANCE & LAZINESS. HE IS RIGHT - http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24832 - WE HAVE NO DEFENCE. WE HAVE COWBOY CIKOS & SCHOOLBOY BUNOZA

Ps.słusznie płaczemy nad postawą Żurawia czy Garguły, lecz za żenującą póki co, postawę Jaliensa, powinniśmy Maaskanta zakrzyczeć z powodu jego obecności na boisku. SO FAR JALIENS IS THE WORST WINTER TRANSFER IMO.
Ostatnio edytowane przez kot : 20.03.2011 o godz. 21:20.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując