Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5389
Stary 16.03.2011, 23:12
Warto wspomnieć, że dzisiaj Darek Łatka zachował się co najmniej przyzwoicie. Nie dość, że zagrał dobre zawody to jeszcze w ważnym momencie "wiślackość" dała znać o sobie. Szkoda dla nas, że nie wykorzystaliśmy prezentu. Choć z drugiej strony - lepiej dla Darka, bo swojaka nikt nie będzie pamiętał.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując