MMTS napisał(a):

|
Wierność jak najbardziej, ale nie ślepe przyjmowanie rzeczywistości. A ta jest taka że zlali mecz i tyle.
|
przegrana boli, zwłaszcza w takim stylu, ale czy to usprawiedliwia tych wszystkich płaczków tutaj to wylewania takich żali i rzucania takimi ostrymi słowami w stronę piłkarzy, trenera? w 5 literach mam puchar polski, mają odzyskać MP i tyle w temacie, a takie mecze jak ten dzisiejszy czasem się każdej drużynie zdarzają, nie ma co płakać tylko trzeba wierzyć i czekać na kolejne - miejmy nadzieję - zwycięskie mecze.