Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1692
Stary 16.03.2011, 23:11
No cóż. Stało się. Rios musi zostać oceniony nisko za spartoloną kontrę, która załatwiłaby sprawę. Podobnie niestety Patryk, który ma na sumieniu drugą bramkę. Jego głupia strata, kontra, faul Jaliensa, którego nie było ale Borski widział, i bramka. Garguła do widzenia, sprzedać ściągnąć z wypożyczenia Mączyńskiego. Na pewno gorszy nie będzie a nasz i serducha mu nie zabraknie. Jaliens i Bunoza fatalnie przy stałych fragmentach i pod jedną i pod drugą bramką. I to jest problem. Tyle na gorąco. I jeszcze Łobo starał się i jedyny konstruktywnie zagrażał bramce Podbeskidzia.