Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1690
Stary 16.03.2011, 23:10
Ja mam nadzieje ze nikt z naszych przyszłych przeciwników tego nie oglądał.Wystarczy upaść na 30 m kopnąć w miare dobrze w pole karne wbiegać na hurrraaa i bum.Chociaż nie można odebrać ambicji "idzie,idzie"no i Naszym kopaczom troche szczęcia dziś zabrakło.Wynik boli ale szybko przejdzie w lidze gra sie zdecydowanie inną piłke (oby) .
derr