Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3461
Stary 16.03.2011, 23:06
A czy Ty nie uwierzyłeś, że przy 2:0 jest już po sprawie? Nie wpadłbym na to, że można tak olać resztę meczu i właśnie przez to bardzo się cieszę że odpadli. I nie można winić Maaskanta za zmiany, bo gdyby któryś doznał kontuzji, to do razu byłby lament, że nie oszczędzał zdrowia zawodników przy pewnym wyniku.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując