|
A czy Ty nie uwierzyłeś, że przy 2:0 jest już po sprawie? Nie wpadłbym na to, że można tak olać resztę meczu i właśnie przez to bardzo się cieszę że odpadli. I nie można winić Maaskanta za zmiany, bo gdyby któryś doznał kontuzji, to do razu byłby lament, że nie oszczędzał zdrowia zawodników przy pewnym wyniku.
|