|
Skoro trener przegrał nam dzisiaj mecz, to jestem ciekaw, dlaczego nikt nie dostrzega ligowej serii?
Prawda jest taka, że Maaskant wpuszczając Gargułę, Żurawskiego a nawet Iksińskiego, ma prawo wymagać od nich nieustępliwej walki (znamy to skądś, prawda?). Ale okazuje się, że spora część chłopaków mających wielkie kontrakty, odsuwa nogę i lubi snuć się po boisku.
A już w ogóle, to chciałbym jeszcze dodać, że Maor koszony był dzisiaj niemiłosiernie. Jeśli chcemy, żeby trochę jeszcze pograł w naszej lidze, to zdjęcie go wcale nie było taką głupią decyzją.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|