Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1680
Stary 16.03.2011, 23:05
Co do Pareiki, to nie był bez winy, szczególnie przy pierwszej bramce. Ale przypomnijcie sobie ile razy nam dziś zadek ratował.

A Bunoza to jakieś przeciwieństwo Clebera.

Drugi wypierniczał piłkę na aut w pozornie nie groźnej sytuacji - odpowiedzialność do kwadratu.

Pierwszego dwóch rywali atakuje a ten zamiast przerwać akcję próbuje piłkę zastawiać albo podbijać.


Dziwy i cuda.
Ave
Wisła