Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.03.2011, 23:04
Przed meczem, może nie miałem wyj****e na ten mecz, ale jakiegoś ciśnienia wielkiego nie miałem. Po meczu wk*****nie bardzo spore Jak można odpaść prowadząć 2:0. Rios miał piłke meczową. Było by 3:0 i po sprawie. Jak się strzela podcinki powinien zobaczyć jak zrobił to dzisiaj jego rodak z Realu Madryt.