Ciekawy mecz

Nasi momentami zagrali naprawdę dobrze, tylko dlaczego tylko momentami? Kaszana do strzelonej bramki przez nas i od strzelenia na 2-1
Melikson dziś słabiej zagrał ale mi się podobał Rios. Wchodząc nie zachwycił niestety Garguła ale pokazał Łobo choć podjął kilka razy złe decyzje. Pareiko nie winiłbym za bramkę, on jej nie wypuścił.