Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1678
Stary 16.03.2011, 23:04
Ciekawy mecz Nasi momentami zagrali naprawdę dobrze, tylko dlaczego tylko momentami? Kaszana do strzelonej bramki przez nas i od strzelenia na 2-1
Melikson dziś słabiej zagrał ale mi się podobał Rios. Wchodząc nie zachwycił niestety Garguła ale pokazał Łobo choć podjął kilka razy złe decyzje. Pareiko nie winiłbym za bramkę, on jej nie wypuścił.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.