Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3459
Stary 16.03.2011, 23:04
Mnie tylko zastanawia: czym się kierował nasz trener, wprowadzając na boisko Gargułę i Maćka Żurawskiego?

Jeśli to miała być "ostatnia szansa" - to ok, rozumiem. W takim razie bądźmy konsekwentni. Bo jej nie wykorzystali.

Nasz trener uwierzył, że po strzeleniu bramki na 2-0 mecz jest wygrany. I zaliczył wtopę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując