Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1673
Stary 16.03.2011, 23:02
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze Rios po raz ostatni wystąpił w barwach Wisły, ten facet to jedno wielkie nieporozumienie!!! czemu Kirm siedział na ławce i nie rozumiem wejscia łobo za Meliksona?!?!?!?!?!
Nie on, a ty powinieneś po raz ostatni wystąpić na tym forum. Rios zaliczył udany występ. Świetnie utrzymywał się przy piłce, dużo celnych podań. Wywalczył dwa groźne rzuty wolne. Odrobinę zawalił sytuacje przy kontrze, ale taki Małecki dwa razy był w polu karnym i zamiast podawać do tyłu, to na chama cisnął w bramkarza. W takim razie Patryk cacy, a Andy zły?