Nie on, a ty powinieneś po raz ostatni wystąpić na tym forum. Rios zaliczył udany występ. Świetnie utrzymywał się przy piłce, dużo celnych podań. Wywalczył dwa groźne rzuty wolne. Odrobinę zawalił sytuacje przy kontrze, ale taki Małecki dwa razy był w polu karnym i zamiast podawać do tyłu, to na chama cisnął w bramkarza. W takim razie Patryk cacy, a Andy zły?