Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1672
Stary 16.03.2011, 23:02
flamengista napisał(a):Wyświetl post


Cóż, troszkę różnimy się w ocenie gry naszego stopera.
Dokladnie. I nie ma sie z tego co smiac Jasku. Dla mnie tez zagral w miare poprawnie, popelnil pare bledow, ale zaden nie byl jakis razacy.