Przemas napisał(a):

|
Natomiast Łobo niby mieszał ich tam w obronie ale wszystko na stojąco bez zmiany tempa biegu.
|
Zgadzam się, jednak na takie Podbeskidzie - jego gra na +. To, że Łobo nie ma szybkości chyba wszyscy wiemy, niestety to powoduje, że w 80% meczy w ekstraklasie jest nam niepotrzebny.