Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1670
Stary 16.03.2011, 23:01
Przemas napisał(a):Wyświetl post
Natomiast Łobo niby mieszał ich tam w obronie ale wszystko na stojąco bez zmiany tempa biegu.
Zgadzam się, jednak na takie Podbeskidzie - jego gra na +. To, że Łobo nie ma szybkości chyba wszyscy wiemy, niestety to powoduje, że w 80% meczy w ekstraklasie jest nam niepotrzebny.