|
Szkoda tego meczu, przegraliśmy pechowo po głupich błędach obrońców i bramkarza. Niestety grając bez prawego i lewego obrońcy to musiało się kiedyś tak skończyć. Dopóki na bokach będą grali Paljic i Cikosz to w obronie zawsze będzie padaka choćby tam grał Terry i Ferdinand w środku. A gra Jaliens i Bunoza. To i tak cud, ze w lidze z tyłu idzie tak dobrze, jednak wielka w tym zasługa nieobecnego dzis Chaveza, który na dzień dzisiejszy jest o 2 klasy lepszy od Bunozy i Jaliensa. To cieszy, że w środku obrony można przynajmniej zrobić jakąś rotację ale na bokach będę zmuszony oglądać te same gęby przez cały sezon i dostawać białej gorączki ...
|