|
A tak już na spokojnie to zamiast tak się żalić i płakać lepiej idźcie pobiegać albo jakieś pompeczki machnijcie. Ochłoniecie,siły przybędzie. A tak to smutnie się robimy, oczy psujemy, serce denerwujemy.
Szkoda jedynie że wynik zaszkodzi klubowi w budowaniu wizerunku. Nowa akcja promocyjna, te groźne miny spode łba... Piłkarzyki i trener nie pokazali dziś cohones.
|