Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1667
Stary 16.03.2011, 23:00
A tak już na spokojnie to zamiast tak się żalić i płakać lepiej idźcie pobiegać albo jakieś pompeczki machnijcie. Ochłoniecie,siły przybędzie. A tak to smutnie się robimy, oczy psujemy, serce denerwujemy.

Szkoda jedynie że wynik zaszkodzi klubowi w budowaniu wizerunku. Nowa akcja promocyjna, te groźne miny spode łba... Piłkarzyki i trener nie pokazali dziś cohones.
Ave
Wisła