Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1666
Stary 16.03.2011, 22:59
Przemas napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie Bunoza zagrał poprawnie w obronie, a w rozegraniu dobrze. Natomiast Łobo niby mieszał ich tam w obronie ale wszystko na stojąco bez zmiany tempa biegu.


Cóż, troszkę różnimy się w ocenie gry naszego stopera.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo