|
Jeźdźcy bez głowy jego mać. Szukanie okazji na 3 gola w ostatnich minutach to jakaś żenada. Takie dośrodkowanie o dupę rozbić.
Najbardziej mnie martwi poziom naszej gry w obronie. Drugoligowcy potrafią nas w pole wyprowadzić dzięki wybieganiu, graniu na aferę, cwaniactwie połączonym z pajacowaniem. Krycia strefą, przekazywania u nas zupełnie nie ma. Ja rozumiem że holenderska myśl trenerska zakłada jak najdłuższe utrzymywanie się przy piłce ale gry w defensywie olewać nie można?
Może gdyby Chavez zagrał za Jaliensa dalibyśmy radę. Osman jednak walczy w powietrzu. Q chłopaczki z drugiej ligi fizycznie przestawiali :(.
|