Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1660
Stary 16.03.2011, 22:55
Jeźdźcy bez głowy jego mać. Szukanie okazji na 3 gola w ostatnich minutach to jakaś żenada. Takie dośrodkowanie o dupę rozbić.

Najbardziej mnie martwi poziom naszej gry w obronie. Drugoligowcy potrafią nas w pole wyprowadzić dzięki wybieganiu, graniu na aferę, cwaniactwie połączonym z pajacowaniem. Krycia strefą, przekazywania u nas zupełnie nie ma. Ja rozumiem że holenderska myśl trenerska zakłada jak najdłuższe utrzymywanie się przy piłce ale gry w defensywie olewać nie można?

Może gdyby Chavez zagrał za Jaliensa dalibyśmy radę. Osman jednak walczy w powietrzu. Q chłopaczki z drugiej ligi fizycznie przestawiali :(.
Ave
Wisła