|
Cały zespół ....a w 50 min po.......iło mecz i .....
2:0 koniec meczu .....
Bunoza idź pan w .... Cikos to samo , Pajlić nie najgorzej dziś.
Sivakow źle. Dużo duzo pracy przed naszymi piłkarzami oj dużo ich czeka.
Nie mogę jednego zrozumieć , wygrywamy 2:0 ok , no ale ....a ! jak do chuja można dać sobie w.......ić dwie bramki z dwóch stały fragmentów gry ....a ? Pareiko zajebał sprawe dziś , czemu nie wychodził do piłki przy drugiej bramce ? Sędzia też .... , gwiżdże jak po.......ony.
Przynajmniej z 4 transfery na biede są potrzebne.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|