Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1653
Stary 16.03.2011, 22:52
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy listonosze, murarze albo nauczyciele z Luksemburga czy innego San Marino też sie na pewno cieszą - otwiera
się dla nich szansa, ze przy szczesliwym losowaniu trafią na Wisle i pierwszy raz w historii awansują do kolejnej rundy w pucharach.

Nie ma sie co w....iać jesli chodzi o mecz.
Bylismy slabsi i tyle.
Klepali nas jak chcieli w Krakowie, a dzisiaj tylko dlatego mielismy szanse, ze walnli sobie swojaka.
nic dodać nic ująć...

nie widzę nas pucharach z taką grą z teoretycznie słabszym przeciwnikiem... nie wspominając już o tych bardziej uznanych markach...

swoją drogą przyzwyczaiłem się już do tych wszystkich kompromitacji i z każdą kolejną uodparniam się bardziej.

cóż "walczymy" o mistrzostwo...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!