Co tak lamentujecie? BVB odpadło z III-ligowcem Kickers Offenbach w 2. rundzie Pucharu Niemiec 2010/11, a teraz liderują w Bundeslidze z ogromną przewagą nad resztą stawki. Teraz niech Warszawiaki i Pyry biją o PP (może Lechia nas pomści z PBB

). Czy wygrywasz czy nie ...!!