raindog napisał(a):

|
TVP to chyba najbardziej Anty-Wiślacka telewizja. Oglądałem kilka meczów i w zasadzie w każdym, wszyscy otwarcie są przeciwko Wiśle.
|
No właśnie. Byłem zdziwiony że koleś co komentował tak się nadzierał przy bramce na 1:0 i na 2:0. Myślałem że jakiś Wiślak komentuje, no ale potem wyrównał to jak się nadzierał na 2:1 i 2:2