Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9485
Stary 16.03.2011, 22:44
raindog napisał(a):Wyświetl post
TVP to chyba najbardziej Anty-Wiślacka telewizja. Oglądałem kilka meczów i w zasadzie w każdym, wszyscy otwarcie są przeciwko Wiśle.
No właśnie. Byłem zdziwiony że koleś co komentował tak się nadzierał przy bramce na 1:0 i na 2:0. Myślałem że jakiś Wiślak komentuje, no ale potem wyrównał to jak się nadzierał na 2:1 i 2:2
Odpowiedz cytując