|
Nie, nie zwolnić Maaskanta ...
"Ludzie, ludzie ...!!" skończmy z głaskaniem tych skórokopów po jajkach bo to jest życie a nie bajka. Mam dosyć zawodników, którzy biorą za swoją pracę ciężkie pieniądze a prezentują się jak jakiś fajfus, który liczy na to, że przeciwnik wyłoży się przed nimi jak .....a z rozkraczonymi nogami tylko z tego względu, że są medialni i zarabiają niebotyczną kasę.
Niestety trzeba sobie jasno powiedzieć, że zmieniają się trenerzy, zmieniają się zawodnicy a w kluczowych momentach drużyna powiela te same koszmarne błędy. Lekceważenie przeciwnika, olewactwo, boiskowe lenistwo ...
Miało być nowe otwarcie a ja mam wrażenie, że krakowski klimat ma jakiś dziwny wpływ na zawodników grających u nas. Szczerze to życzę niektórym spotkania z kibicami, dla których nie ma, że "nic się nie stało". Solidny wpierdziel niektórym się należy po tym żenującym widowisku ...
|