Wyświetl pojedynczy post
kane
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1631
Stary 16.03.2011, 22:42
Tu można kierować podziękowania za obiektywny komentarz do meczu, tylko kulturalnie - [email protected] ja już swoje napisałem.

A co do naszej gry to niestety frajerstwo, mecz się nie kończy w 50 minucie.