Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
kane
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
1631
16.03.2011, 22:42
Tu można kierować podziękowania za obiektywny komentarz do meczu, tylko kulturalnie -
[email protected]
ja już swoje napisałem.
A co do naszej gry to niestety frajerstwo, mecz się nie kończy w 50 minucie.
kane
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kane
Znajdź inne posty napisane przez kane