Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1630
Stary 16.03.2011, 22:42
Może trochę siatkarsko i nie do końca prawdziwie - ale jak się nie wrzuca przeciwnikowi na 3:0, to się przegrywa 2:3 Nie dobiliśmy przeciwnika, choć był już na kolanach. Możemy winić tylko siebie.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.