ChG napisał(a):

Renomowanych i ważnych rozgrywek.
Ziomek, odstaw to co bierzesz.
|
kolego nie chodzi o to, chodzi o fakt że nie potrafimy grać w systemie pucharowym, Levadia, Karabach, P. B-B, nie będę już tu przywoływał upiorów przeszłośći ale trzeba sobie zdać z tego sprawę, jak my nie potrafimy na własnym podwórku niczego osiągnąć to czego mamy szukać w Europie?