Wyświetl pojedynczy post
kot_dżinks
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: wracają litwini?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1623
Stary 16.03.2011, 22:41
ChG napisał(a):Wyświetl post
Skończcie panikować, ja pierdziele. Co się takiego stało, że tak panikujecie? Jesteśmy na 7 miejscu w lidze czy co? Ja się ciesze, że odpadli, przynajmniej skupią się na lidze i rozniosą ją w pył. A niszowym Pucharem Polski można sobie co najwyżej podetrzeć tyłek.
O czym Ty mówisz człowieku? A co oni ....a mają innego do roboty jak nie zapierdalać na każdym froncie. Na lidze będą się skupiać, która jest grana raz-dwa razy na tydzień no nie wytrzymam. Generalnie mam w dupie to co się dzisiaj wydarzyło, ale ten sprawdzian powinien dać odpowiedź Maskantowi kogo trzeba pożegnać po sezonie i jakie formacje wzmocnić. Dla takich ludzi jak Garguła czy Czikos tutaj nie powinno być miejsca.