Puchar pucharem, ale nie można przegrywać w takim stylu!!! Wygrywamy 2:0 i już się im nie chce grać, to są zawodnicy, którzy mają zdobyć MP i próbować walczyć o upragnioną LM, albo chociaż o fazę grupową LE. Każdy z nas by chciał żeby ta drużyna miała charakter i potrafiła odwrócić losy spotkania, a tu Podbeskiedzie 1 liga i koniec pucharów...jeszcze duuużo, duużoo, pracy. Ale jakaś odpowiedzialność powinni ponieść za ten wynik, wiadomo, że liga najważniejsza, jednak podwójna korona to brzmi inaczej:/ Kiedy ta drużyna zacznie walczyć w każdym meczu na 100% KIEDY


PS. komentator spotkania - bez komentarza