Wyświetl pojedynczy post
Sheva_gol
Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 16.03.2011, 22:40
Puchar pucharem, ale nie można przegrywać w takim stylu!!! Wygrywamy 2:0 i już się im nie chce grać, to są zawodnicy, którzy mają zdobyć MP i próbować walczyć o upragnioną LM, albo chociaż o fazę grupową LE. Każdy z nas by chciał żeby ta drużyna miała charakter i potrafiła odwrócić losy spotkania, a tu Podbeskiedzie 1 liga i koniec pucharów...jeszcze duuużo, duużoo, pracy. Ale jakaś odpowiedzialność powinni ponieść za ten wynik, wiadomo, że liga najważniejsza, jednak podwójna korona to brzmi inaczej:/ Kiedy ta drużyna zacznie walczyć w każdym meczu na 100% KIEDY

PS. komentator spotkania - bez komentarza
Ostatnio edytowane przez Sheva_gol : 16.03.2011 o godz. 22:42.