Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1618
Stary 16.03.2011, 22:40
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Chyba zapomniales od ktorej rundy startuje w pucharach zdobywca PP? Mielbysmy szanse ominac jakis Karabach...
Spoko przeciez my bedziemy grać w Lidze Mistrzów, a nie jakiejs Lidze Europy

westersyl napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że takie lekcje odbieramy w PP a nie w lidze.
i jeszcze w Europie

a tak na poważnie to: NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
przeciez to nasi pilkarze, nie można ich krytykować - ...., ze przeszli obok meczu w Krakowie - widocznie mieli powody
Puchar jest na5z!