DysoN napisał(a):

|
Chyba zapomniales od ktorej rundy startuje w pucharach zdobywca PP? Mielbysmy szanse ominac jakis Karabach...
|
Spoko przeciez my bedziemy grać w Lidze Mistrzów, a nie jakiejs Lidze Europy
westersyl napisał(a):

|
Dobrze że takie lekcje odbieramy w PP a nie w lidze.
|
i jeszcze w Europie
a tak na poważnie to: NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
przeciez to nasi pilkarze, nie można ich krytykować - ...., ze przeszli obok meczu w Krakowie - widocznie mieli powody