Kosa93 napisał(a):

|
Opanujcie się kur** trochę bo aż przykro czytać te wasze komentarze. Wstyd! Wy.......ić to was ale z tego forum, bo za dużo tu pokemonów i płaczków.. Kompromitujecie bardziej Wisłę niż piłkarze.
|
a jakiej się reakcji spodziewałeś

po kolejnej kompromitacji

może niektórzy przesadzają z kometami ale wstyd niestety jest (znowu)