Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1617
Stary 16.03.2011, 22:40
Kosa93 napisał(a):Wyświetl post
Opanujcie się kur** trochę bo aż przykro czytać te wasze komentarze. Wstyd! Wy.......ić to was ale z tego forum, bo za dużo tu pokemonów i płaczków.. Kompromitujecie bardziej Wisłę niż piłkarze.
a jakiej się reakcji spodziewałeś po kolejnej kompromitacji może niektórzy przesadzają z kometami ale wstyd niestety jest (znowu)