Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1613
Stary 16.03.2011, 22:39
My tak naprawdę odpadliśmy już w Krakowie w pierwszym meczu. Dziś dwie bramki do Podbeskidzia zupełnie przypadkowe. Odpadliśmy więc trzeba zacisnąć poślady i skupić się na lidze.

Co do zawodników, którzy weszli. Garguła - miał on w ogóle dłużej pikę przy nodze?
Żurawski - wszedł podał raz piłkę, ważne, żeby kasa się zgadzała. Jak dla mnie na plus dziś Łobodziński wszedł i widać było, że chciało mu się grać.