Wyświetl pojedynczy post
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1612
Stary 16.03.2011, 22:39
Korbit napisał(a):Wyświetl post
Ludzie jednego nie potrafie zrozumieć jakimi wy jesteście kibicami? bo widze, że 80% to sukcesu... Wisełka wygrywa w lidze to piejecie z zachwytu przyszła sroga porażka(tak trzeba nazwać remis) z podbeskidziem i każdy kur_ami rzuca zdecydujcie się czy jesteście z klubem na dobre i ZŁE czy jesteście zwykłymi kibicami sukcesu... tyle z mojej strony dziękuję za uwagę dobranoc.
Ale człowieku jakiego sukcesu Uważasz że wygrana z P B-B miała być sukcesem? To miala byc formalnosc, oczywistośc absolutne minimum!!
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"