Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 16.03.2011, 22:38
Opanujcie się kur** trochę bo aż przykro czytać te wasze komentarze. Wstyd! Wy.......ić to was ale z tego forum, bo za dużo tu pokemonów i płaczków.. Kompromitujecie bardziej Wisłę niż piłkarze.