Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1608
16.03.2011, 22:38
Opanujcie się kur** trochę bo aż przykro czytać te wasze komentarze. Wstyd! Wy.......ić to was ale z tego forum, bo za dużo tu pokemonów i płaczków.. Kompromitujecie bardziej Wisłę niż piłkarze.
Kosa93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kosa93
Znajdź inne posty napisane przez Kosa93