ChG napisał(a):

Hehe, już wywalajcie Jaliensa, Genkov jest słaby, bo tylko jeden gol, Pareiko to amator, bo mu I-ligowcy strzelili dwa gole, a Melikson dzisiaj nie błyszczał - na stos z nim.
Powie mi ktoś dlaczego tylko Wisła Kraków ma takich płaczków kibiców? Dlaczego kibice innych drużyn nie są takimi babami?
|
i wszystko w tym temacie nie takie "firmy" jak Wisła nie z takimi rywalami jak Podbeskidzie odpadały w pucharach krajowych pierwszy przykład jaki przychodzi mi do głowy to real z jakimś tam 3ligowcem nasze gwiazdy odpuściły mecze z Podbeskidziem miało być łatwo i przyjemnie a była walka przez całe 180min