Wyświetl pojedynczy post
marcinABG
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Łącko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1607
Stary 16.03.2011, 22:38
ChG napisał(a):Wyświetl post
Hehe, już wywalajcie Jaliensa, Genkov jest słaby, bo tylko jeden gol, Pareiko to amator, bo mu I-ligowcy strzelili dwa gole, a Melikson dzisiaj nie błyszczał - na stos z nim.

Powie mi ktoś dlaczego tylko Wisła Kraków ma takich płaczków kibiców? Dlaczego kibice innych drużyn nie są takimi babami?
i wszystko w tym temacie nie takie "firmy" jak Wisła nie z takimi rywalami jak Podbeskidzie odpadały w pucharach krajowych pierwszy przykład jaki przychodzi mi do głowy to real z jakimś tam 3ligowcem nasze gwiazdy odpuściły mecze z Podbeskidziem miało być łatwo i przyjemnie a była walka przez całe 180min
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman