Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1598
Stary 16.03.2011, 22:37
chyba nie dożyje PP zdobytego przez Wisłę...

najbardziej złości mnie to, że po takim meczu oni powinni dostać po ryju, albo nieoheblowaną dechą po dupskach... a bedzie zapewne tak, że na następnym meczu usłyszą z trybun gromki doping oraz "nic się nie stało" i przejdą obok tego meczu jakby nigdy nic....