|
chyba nie dożyje PP zdobytego przez Wisłę...
najbardziej złości mnie to, że po takim meczu oni powinni dostać po ryju, albo nieoheblowaną dechą po dupskach... a bedzie zapewne tak, że na następnym meczu usłyszą z trybun gromki doping oraz "nic się nie stało" i przejdą obok tego meczu jakby nigdy nic....
|