Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1594
Stary 16.03.2011, 22:37
Cikos - 2 myśli na mecz to trochę mało
Bunoza - dobrze tylko w 1 połowie, potem dramat, zero wygranych główek przy jego wzroście...
Jaliens - niech wraca do Alkmar jak ma mieć tak wyj... na Wisłę jak teraz, jak chce wycieczki, to niech jedzie do Tyńca busem i z powrotem, a nie k..wa na PP
Paljic - jemu się chciało, a potem brakło sił
Sivakow - kto to jest? durne straty, brak przyjęcia, zero wyjść ofensywnych, sytuacja z 100% Riosa to jego wina , bo nawet nie ruszył dupy do podania
Wilk - dzisiaj bardzo niepewny
Maor - na 4
Garguła - Galeria Krakowska, Bonarka, Kazimierz, byle nie na boisko, proszę...
Małecki- mniej darcia, więcej podań w polu karnym a będzie lepiej, ale przynajmniej mu zależało
Genkow - następny dobry to zmieniony
Łobo - ? prochy wziął czy jak?
Rios - ładnie walczył, przy akcji mógł zagrać sam, j.nąć na siłę, ale podał do Sivakowa i skończyło się jak się skńczyło
KOMENTATOR - szkoda słów, wzięli gościa z lokalnej gazety i kazali się spuszczać przy każdym zagraniu
Nasz Treneiro...- dzisiaj brak wyczucia taktycznego, niestety