Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.03.2011, 22:36
Ludzie jednego nie potrafie zrozumieć jakimi wy jesteście kibicami? bo widze, że 80% to sukcesu... Wisełka wygrywa w lidze to piejecie z zachwytu przyszła sroga porażka(tak trzeba nazwać remis) z podbeskidziem i każdy kur_ami rzuca zdecydujcie się czy jesteście z klubem na dobre i ZŁE czy jesteście zwykłymi kibicami sukcesu... tyle z mojej strony dziękuję za uwagę dobranoc.