|
Ludzie jednego nie potrafie zrozumieć jakimi wy jesteście kibicami? bo widze, że 80% to sukcesu... Wisełka wygrywa w lidze to piejecie z zachwytu przyszła sroga porażka(tak trzeba nazwać remis) z podbeskidziem i każdy kur_ami rzuca zdecydujcie się czy jesteście z klubem na dobre i ZŁE czy jesteście zwykłymi kibicami sukcesu... tyle z mojej strony dziękuję za uwagę dobranoc.
|