|
.... tam z meczem, ale to, że TELEWIZJA PUBLICZNA przeprowadza transmisję z meczu PUCHARU POLSKI w takiej jakości, że czułem się jak na Sopcaście, ciągłe skakanie ekranu, zmiany formatu obrazu to z 16:9, to z 4:3, do tego komentator chyba nawet gorszy niż Sergiusz Ryczel (sic!) to jest KPINA I HUCPA.
|