Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.03.2011, 22:36
.... tam z meczem, ale to, że TELEWIZJA PUBLICZNA przeprowadza transmisję z meczu PUCHARU POLSKI w takiej jakości, że czułem się jak na Sopcaście, ciągłe skakanie ekranu, zmiany formatu obrazu to z 16:9, to z 4:3, do tego komentator chyba nawet gorszy niż Sergiusz Ryczel (sic!) to jest KPINA I HUCPA.